28.09.2010 - 30.09.2010 ҲАКАМЛИК МУҲОКАМАСИ РИВОЖЛАНИШИНИНГ ДОЛЗАРБ МАСАЛАЛАРИ Ўзбекистон Савдо-саноат палатаси БМТ Тараққиёт Дастурининг “Ўзбекистон Бизнес Форуми” лойиҳаси ҳамкорлигида шу йилнинг 28-30 сентябр кунлари Тошкент вилоятининг Бўстонлиқ тумани “Чорвоқ” оромгоҳида ҳакамлик судьялари учун... »»
04.08.2010 - 06.08.2010 Тадбиркорлик субъектларини ҳуқуқий ҳимоя қилишнинг долзарб масалалари”га бағишланади Ўзбекистон Республикаси Савдо-саноат палатаси томонидан БМТ Тараққиёт Дастурининг “Ўзбекистон Бизнес Форуми” лойиҳаси билан ҳамкорликда шу йилнинг 4 ва 6 август кунлари Нукус ва Урганч шаҳарларида... »»
05.08.2010 - 06.08.2010 ҚАМРАБ ОЛУВЧИ БИЗНЕС ЛОЙИХАЛАРНИ ЎЗБЕКИСТОН БЎЙЛАБ РИВОЖЛАНТИРИШ БЎЙИЧА ТАЖРИБА ВА БИЛИМЛАР АЛМАШИШ 2010 йилнинг 5-6 август кунлари “Пойтахт” бизнес-марказида Ўзбекистон Республикаси Савдо-саноат палатасининг худудий бошқармалари ходимлари учун “Кичик ва хусусий бизнес соҳасида муваффақиятли қамраб олувчи лойиҳаларни ишлаб... »»
28.07.2010 - 29.07.2010 Давлат-хусусий сектор ҳамкорлиги: инфратузилма лойиҳаларини амалга оширишнинг янги имкониятлари Ўзбекистон Республикаси Савдо-саноат палатаси, Монополиядан чиқариш ва рақобатни ривожлантириш Давлат қўмитаси БМТ Тараққиёт Дастури «Ўзбекистон Бизнес Форуми» лойиҳаси ва БМТ Европа Иқтисодий Комисcияси билан ҳамкорликда... »»
11.02.2010 - 11.03.2010 Qishloq xo’jalik mahsulotlarini sovutilgan holda saqlashning zamonaviy texnologiyalariga bag’ishlangan seminarda ishtirok etish uchun taklifnoma ... »»

Прошедшие мероприятия
28.09.2010 - 30.09.2010 АКТУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ РАЗВИТИЯ ТРЕТЕЙСКОГО РАЗБИРАТЕЛЬСТВА Торгово-промышленная палата Республики Узбекистан совместно с проектом ПРООН «Бизнес Форум Узбекистана» планирует проведение осенней школы для третейских судей на тему «Актуальные вопросы развития третейского разбирательства»... »»
04.08.2010 - 06.08.2010 Актуальные вопросы правовой поддержки субъектов предпринимательства Торгово-промышленная палата Узбекистана совместно с проектом ПРООН «Бизнес Форум Узбекистана» планирует проведение семинара на тему: «Актуальные вопросы правовой поддержки субъектов предпринимательства» 4 и 6 августа... »»
05.08.2010 - 06.08.2010 ОБМЕН ОПЫТОМ И НАВЫКАМИ ДЛЯ РАЗВИТИЯ ИНКЛЮЗИВНЫХ ПРОЕКТОВ В РЕГИОНАХ УЗБЕКИСТАНА 5-6 августа 2010 года в бизнес-центре «Пойтахт» будет организован семинар для сотрудников территориальных управлений Торгово-промышленной палаты Республики Узбекистан на тему «Разработка и внедрение успешных инклюзивных... »»
28.07.2010 - 29.07.2010 Государственно-частное партнерство: новые возможности для реализации инфраструктурных проектов Торгово-промышленной палатой Республики Узбекистан и Государственным комитетом по демонополизации и развитию конкуренции Республики Узбекистан совместно с проектом ПРООН «Бизнес Форум Узбекистана» и Европейской Экономической Комиссией... »»
11.02.2010 - 11.03.2010 Приглашение на участие в семинаре по вопросам современных технологий хранения сельхозпродукции в охлажденном состоянии Торгово-промышленная палата Республики Узбекистан и проект ПРООН «Бизнес Форум Узбекистана» приглашают всех заинтересованных хозяйствующих субъектов и предпринимателей принять участие в семинаре, посвященном обсуждению перспектив развития... »»
27.01.2010 Семинар по вопросам международного арбитражного разбирательства хозяйственных споров 27 января 2010 года в Ташкенте прошел семинар для слушателей Академии государственного и общественного строительства при Президенте Республики Узбекистан на тему: «Особенности международного коммерческого арбитража».... »»